Loading...

ON

AIR

now singing artist on air
X
Mp3
Album
Artist

آلبوم «امیر بی گَزَند» با صدای «محسن چاوشی» اوایل اسفند ماه در بازار

خواننده آلبوم «پاروی بی قایق» در خصوص جزئیات بیشتر درباره آلبومش گفت: «دوازده قطعه دارد ، کمی سنگین است ولی غمگین نیست. عاشقانه هم دارد، ربطی به آلبوم قبلی نداردو جهانش جهانی دیگر است». چاوشی همچنین در ادامه در پاسخ به خیل سوالها درباره فضا و سبک آلبوم توضیح داد: «نمیدانم دقیقا چه بگویم…پاپ، راک و… اما بعضی از آثار طرب انگیز است و بعضی هم متصل، البته قطعه راک هم دارد.» این خواننده در خصوص ترانه های این آلبوم نیز گفته: «حقیقتا علاقه ای به اجرای ترانه های امروزی ندارم ، اما مجبورم. حتما خودتان بهتر میدانید چه میگویم… ضمنا قطعه چنگیز هم در آلبوم هست فقط اسم آلبوم تغییر کرده است.»

محسن چاوشی پیش از این قرار بود این آلبوم را با نام «چنگیز» روانه بازار موسیقی کشور نماید که به مرور از این تصمیم منصرف شد و درباره تغییر نام آلبومش گفت: «ابتدا که قطعه چنگیز را می‌ساختم فکر می‌کردم این می‌تواند خود من باشد و تصمیم گرفتم اسم آلبومم باشد اما جلوتر که رفتم دیدم نه این من نیستم و تصمیم گرفتم اسم آلبوم را عوض کنم.»

از این خواننده تا کنون آلبوم هایی چون «حریص»، «یه شاخه نیلوفر»، «من خود آن سیزده ام»، «سنتوری»، «پاروی بی قایق»، «پرچم سفید» و… در بازار موسیقی کشور منتشر شده است و او تصمیم دارد آلبوم جدیدش را با نام «امیر بی گزند» روانه بازار موسیقی کشور کند. «امیر بی‌گزند» برگرفته از یکی از اشعار دیوان شمس مولانا است.

منبع: اختصاصی «موسیقی ما»
نویسنده: بهمن بابازاده

Comments