Loading...

ON

AIR

now singing artist on air
X
Mp3
Album
Artist

آلبوم «نریمان» مجوز گرفت

نریمان که در سالهای میانی دهه هشتاد توانسته بود با آثارش در فضای موسیقی پاپ خبرساز شود و طرفداران زیادی را به سمت آثارش بکشد، پس از سالها ممنوع الکاری ، سرانجام توانست تمام مجوزهای انتشار آلبوم جدیدش را در کشور اخذ کند و آلبوم جدید این خواننده در اواخر آذرماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

نریمان پیش ازاین آلبوم «تابستان 86» را به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور منتشر کرده بود که پس از انتشار آن آلبوم به دليل ممنوع الكارى، چند سالی نتوانست به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور فعالیت داشته باشد.

از این خواننده قطعاتی چون: نازنین ناز نکن، تک و تنها، وانمود، باور و… در فضای مجازی مورد استقبال دوستداران موسیقی قرار گرفته بود.

نریمان پیش از این درباره آغازدور جدید فعالیت هایش در فضای رسمی موسیقی کشور به «موسیقی ما» گفته بود: « «خوشبختانه دوستان مسئول نهایت همکاری را با من انجام دادند و من هم نهایت سعی‌ام را خواهم کرد که جواب اعتمادشان را به درستی بدهم و از این پس در چهارچوب قوانین کشورم فعالیت های خود را پیش ببرم.»

همچنین «نریمان» قصد دارد تا پایان امسال کنسرت‌های رسمی خود را نیز در کشور آغاز کند تا پس از سالها بتواند از نزدیک با دوستدارانش دیدار نماید.

گفتنی‌ست اطلاعات و جزئیات آلبوم جدید این خواننده در روزهای آینده به همراه تیزر و پوستر این اثر منتشر خواهد شد.

منبع: اختصاصی سایت «موسیقی ما»
نویسنده: بهمن بابازاده

Comments